KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14776242
nr 1477 6242
Beth Zeeh
(1911-2004), Sverige
"Ödegården". Signerad, akvarell, 1977 cm, yttermått inklusive ram: 16x23 cm
Elisabeth (Beth) Zeeh, svensk bildkonstnär född 1911, död 2004.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 4 juli 2022
kl 20:03:26
3/7 10:06:17